39 שנות ניסיון לשירותכם:

תיקון רצפות אולמות

תיקון רצפות אולמות מקצועיים לטווח הרחוק

תיקון רצפות אולמות  לשנים ארוכות
תיקון רצפות אולמות לשנים ארוכות הינם תיקונים שהאיכות והביצוע המושלם שלהם מבטיחים שלא יידרשו תיקונים חדשים בטווח הרחוק.

כשאנחנו מדברים על תיקון רצפות אולמות, למעשה אנחנו מתייחסים לעוד מונח שמסתתר מאחורי המילה תיקון וזה המונח שיקום בטון.

תיקון רצפות אולמות או שיקום בטון מתייחסים לפעולות של חידוש או תיקון רצפות אולמות שנוצרו מסיבות שונות. שנים של שימוש ללא תחזוקה מתאימה, בלאי טבעי, פגיעות ושינויים בגלל מזג אוויר ועוד. שיקום בטון או תיקון רצפות אולמות נעשים כדי להחזיר את הבטון למצב תקין שבו יהיה ניתן להשתמש בו ללא חשש עוד שנים ארוכות.

תיקון רצפות אולמות שהם נפוצים במיוחד, אלה תיקונים לפגמים ברצפות בטון ושל משטחי עבודה מרוצפים.
חברת ע.ב.מ מבצעת תיקון רצפות אולמות לגופים שונים ללא צורך בהשבתת הפעילות במקום העבודה. צוותים מנוסים ומקצועיים של חברת ע.ב.מ מבצעים עבודות של תיקון רצפות אולמות ביעילות ובמהירות עבור ארגונים, גופים ואולמות.

מתי נדרשים תיקון רצפות אולמות?

תיקון רצפות אולמות נדרשים כשנוצרים בקיעים בריצוף, כשמתגלים פגמים ברצפת בטון ובמשטחי עבודה מרוצפים. כשנדרשות עבודות של שיקום וציפוי עבור שוחות ביוב, כשיש צורך בעבודות של איטום וציפוי לריצוף של מטבחים תעשייתיים ועוד.

עבודות של תיקון רצפות אולמות חשובות במיוחד למי שאינו רוצה למצוא את עצמו במצב של התדרדרות במצבו של הבטון שתדרוש הפסקה והשבתה של העבודה והפעילות באולם. תיקון רצפות אולמות אשר מתבצעים ע”י חברת ע.ב.מ אינם מחייבים הפסקת הפעילות באולמות ומתבצעים תוך כדי פעילות שוטפת במקום.

במרבית המקרים העבודות של תיקון רצפות אולמות שחברתנו מבצעת, נעשות תוך כדי המשך הפעילות באולמות ובמקרים מסוימים ניתן לחזור לעבודה שעה לאחר סיום עבודות התיקון או השיקום.

תיקון רצפות אולמות ללא השבתת הפעילות באולמות:
צוותים של חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות בע”מ מגיעים אולמות שלכם מתוך ידיעה שהעבודה נמשכת גם בעת עבודות התיקון של הצוותים שלנו. העובדים שלכם ממשיכים בעבודתם ואנחנו עושים את העבודה שלנו.

חברת ע.ב.מ מעניקה עבודות של תיקון רצפות אולמות ללקוחותיה אך גם פתרונות מתקדמים ויעילים בתחום עבודות בטון מיוחדות כמו: שיקומן של רצפות בטון הרוסות, ציפויי בטון ועוד. אך החשוב מכל, הוא, שחברתנו מחזירה לייצור שוטף את האולמות שלכם באזור המשוקם, שעה אחת מתום ביצוע עבודות התיקון והשיקום.

תוכן עניינים

בין לקוחותינו המרוצים:

חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות
הינה קבלן ביצוע מורשה בחומרי חברת SIKA®

Call Now Button