39 שנות ניסיון לשירותכם:

תיקון רצפה

צריכים לתקן את הרצפה במפעל שלכם? הגעתם למקום הנכון!

תיקון רצפה מתבצע מסיבות שונות, בין אם זה לצורך עמידה בתקנות בין לאומיות ואישור משרד הבריאות לייצור מזון ובין אם זה לצורך מניעת מפגעים לעבודה השגרתית במפעל. תיקון הרצפה נעשה במקביל להוספת תעלות ניקוז במידת הצורך במטרה לספק מענה גם ליצירת נוזלים וחומרים כימיים על המרצפות. תשתיות הריצוף במבנים תעשייתיים יכולות לסייע לעבודה בטוחה יותר ולשמירה על סביבה נקייה מבקטריות וזיהומים שונים. חשוב לדעת כי שברים וסדקים במרצפות המפעל הם מקור למפגעים לרכבי שינוע ועובדים ואף מהווים בסיס להצטברויות של נוזלים לחלקים מסוימים בריצוף שלכם.

למה מומלץ לבצע יישום של ציפוי לרצפת מפעל תעשייתי?

יישום של ציפוי רצפתי הוא מביא יתרונות רבים, בעיקר כאשר מדובר על מרכזים לוגיסטיים ומפעלים המשתמשים בכלי רכב תעשייתיים כמו מלגזות ובמות הרמה. הרמה והורדה של ציוד כבד, נסיעה עם מלגזה על רצפת בטון ושינוע של ציוד כבד יוצרים עם השנים סדקים וחורים בתוך הרצפה. התוצאה היא תיקון נקודתי של הריצוף בכל פעם שיש סדק או חור, בדומה לפלסטר שלא יכול לעזור הרבה לטווח הארוך. מרצפות הסופגות נוזלים כמו מים ושמנים ואף חומרים כימיים, גם כן נסדקות ונשברות עם הזמן ולכן יישום הציפוי הריצפתי מהווה פתרון יעיל במיוחד גם למצבים הללו.

בחירת סוג החומר המתאים ביותר לכיסוי הרצפה

ישנם סוגים שונים של חומרי גלם לציפוי וחיפוי של מרצפות ויש צורך בהתאמה של חומרי הגלם לצרכים שלכם. אחד מחומרי הגלם ליישום על רצפת בטון המומלץ ביותר הוא ציפוי האפוקסי המגיע בשלל צבעים וגוונים ויכול גם לספק למפעל שלכם עיצוב מרשים ויוקרתי. ציפוי האפוקסי מיושם בצורה פשוטה וקלה והוא מאפשר לפלס את רצפת הבטון גם אם היא אינה ישרה. סגירת מרווחים, סדקים וחורים בשיטה זו היא אופטימלית ומספקת מענה למגוון רחב של מבנים תעשייתיים, מסחריים וציבוריים.

מה המחיר של תיקון הריצוף והוספת תעלות ניקוז?

כפי שציינו, כחלק מיישום הציפוי על הריצוף, ניתן להתקין תעלות ניקוז חדשות או לתקן תעלות ניקוז קיימות. לתעלות הניקוז תפקיד חשוב במפעלים תעשייתיים ולעיתים אין כמעט שאינן קיימות עקב הפיכת מחסנים גדולים והאנגרים למפעלי תעשייה ומרכזים לוגיסטיים ללא הכנה מקדימה. יציקת החומר האפוקסי היא זולה יחסית לעומת ריצוף מחדש עם אריחי שיש או קרמיקה והיא מהווה את הפתרון המהיר ביותר ליישום על מרצפות תעשייתיות. היתרון של הציפוי התעשייתי בא לידי ביטוי בחזרה מהירה לשגרת עבודה וללא פגיעה משמעותית בתהליכי העבודה במפעל שלכם. החומר הייחודי מאפשר עבודות שינוע וייצור כשעה לאחר היישום שלו ולכן הוא מומלץ במיוחד ליישום במרכזים לוגיסטיים ומפעלי תעשייה המבצעים עבודות ייצור ושינוע מסביב לשעון. המחיר של ציפוי רצפתי איכותי נקבע על פי השטח הנדרש לציפוי ולכמות חומר הגלם הנדרשת לעבודה. ישנה אפשרות לבחור אזורים מסוימים במפעל שלכם לציפוי הרצפה ובכך לחסוך את ההוצאה על ציפוי כל המרצפות.

תיקון רצפה דרך חברה מובילה בתחום

קיבלתם החלטה לבצע תיקון רצפה במבנה התעשייתי שלכם? רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת והוגנת לציפוי איכותי של רצפת בטון? זה הזמן לפנות לחברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות המספקת מענה איכותי ומקצועי לאיטום וציפוי מרצפות למבנים תעשייתיים. החברה פועלת בתחום כבר למעלה מ-4 עשורים ברציפות ומביאה אליכם את שיא הטכנולוגיה של חומרי הגלם לציפוי מרצפות. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר והצטרפו למאות הלקוחות המרוצים של החברה.

תוכן עניינים

בין לקוחותינו המרוצים:

חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות
הינה קבלן ביצוע מורשה בחומרי חברת SIKA®

Call Now Button