39 שנות ניסיון לשירותכם:

רצפת אפוקסי

כיום, של כמו בעבר, חומרים לאיטום וציפויי רצפות הינם חומרים איכותיים יותר המגיעים במגוון רחב של אפשרויות, דגמים ואיכויות, אשר ניתנים לבחירת הלקוח בהתאם לצרכיו וסדר גודל של תקציב העומד לרשותו.
בזכות הדגמים השונים, רצפות כבר אינן משעממות ואפורות, אלא צבעוניות, מבריקות ומיוחדות.

אחת הדרכים הנפוצות ביותר והיעילות ביותר לציפויי רצפות הינה דרך רצפת אפוקסי לבטון אשר מאפשרת לביצוע במפעלים, מחסנים, משרדים ועוד וניתנת בכמה סוגים ועוביים – מה שמעניק לה את הייחודיות של הקשיחות הגבוהה מאוד, העמידות בגדולה בפני שחיקה והתבלות , הדבקות חזקה מאוד לתשתית, האטימות המרבית מפני נוזלים ועוד.

קצת רקע על רצפת אפוקסי:רצפת אפוקסי  זהו רצפה מאוד נפוצה, בשיטת ציפוי אפוקסי שכן, הינו חומר המוכר כחומר ללא ריח, מה שמאפשר עבודה איתו בכל המקומות האפשריים, לרבות, מפעלי כימיקלים ותרופות, מפעלים תעשייתיים, מוסכים, מפעלי הייטק ועוד.

בנוסף לכל יתרונותיו של רצפת אפוקסי , מדובר גם בחומר שידוע כחומר דו קומפוננטי, אשר המיוחדות שלו היא שאפשר להשתמש בו בשתי שכבות ואז לקבל עובי בעל 500 מיקרון ויותר.

למה לבחור בע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות בע”מ?

ע.ב.מ הינה חברה מובילה בארץ אשר מספקת מגוון רב של פתרונות ציפויי רצפות, לרבות ציפויי רצפות באפוקסי לבטון ומספקת את שירותיה ללקוחות פרטיים, עסקיים וציבוריים בכל הארץ תוך כדי הקפדה על מתן שירות אדיב, מסור, מהימן ואישי.

לחברה ניסיון עשיר של למעלה מ-25 שנות מצוינות ומתן שירותים מתקדמים לאלפי לקוחות מרוצים ועל כן, מוכרת כיום כחברה הוותיקה והמצטיינת ביותר בארץ בתחומה!

מלבד הניסיון העשיר והמצוינות ע.ב.מ תעניק לכם אחריות מלאה של 3 שנים אודות השירות, כך שתוכלו להיות שקטים ונינוחים כי הנכם בידיים טובות!

היתרונות של חומר אפוקסי לבטון:

 

  •  נטול ריח
  •  קל ונוח מאוד לעבודה
  •  עמיד ביותר מפני שחיקה
  •  עמיד ביותר מפני חדירה של נוזלים
  •  בעל יכולת הדבקות גבוהה מאוד לרצפות
מעוניינים לקבל פרטים נוספים אודות רצפת אפוקסי ? רוצים לשמוע פרטים נוספים אודות חברת ע.ב.מ ושירותיה? נציגי החברה זמינים ועומדים לשירותכם בכל שעות היום ושימחו לסייע לכם בכל עניין!

תוכן עניינים

בין לקוחותינו המרוצים:

חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות
הינה קבלן ביצוע מורשה בחומרי חברת SIKA®

Call Now Button