39 שנות ניסיון לשירותכם:

רצפות בטון

ייצור, תיקון ושמירה של רצפת בטון

רצפות בטון מתפרס על פני תחומים שונים שניתן לחלק אותם לשלוש קטגוריות. קיימות רצפת בטון שהינו קשור לתחום של ייצור ויציקת בטון, רצפות בטון שקשור לתיקון ושיפוץ של תשתיות מבטון ורצפות בטון הנוגע לשמירה על תשתיות בטון קיימות.

רצפות בטון שקשורות לייצור ויציקה של בטון הינן עבודות שמתבצעות כעבודות תשתית למבנים, גשרים וכבישים. רצפות בטון זה חשוב במיוחד כי הן מהוות התשתית של כל מבנה, גשר או כביש. על העבודות מפקחים קבלנים ומהנדסים מקצועיים שתפקידם להשגיח ולפקח על ביצוען המדויק של עבודות התשתית.

התקנת רצפות בטון במפעלים או במבנים שונים הינן רצפת בטון שאף הן נחשבות לעבודות תשתית.

התקנת רצפות בטון מחייבת צוותים של אנשי מקצוע מנוסים בעלי ידע רב וניסיון בכל שלבי העבודה.

חברת ע.ב.מ מבצעת עבודות של שיקום וציפוי רצפות בייצור באמצעות אנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון רב ברצפות בטון מכל הסוגים. הצוותים שלנו מפעילים מכשור מיוחד ומתקדם.

תיקון ושיפוץ של תשתיות בטון

רצפות בטון שקשור לתיקון ושיפוץ של תשתיות בטון הינן עבודות של שיקום רצפות בחדרי קירור, תיקונם של פגמים ברצפות בטון ומשטחי עבודה מרוצפים, שיקומם של תפרים מורחבים, שיקומן וציפוייו של שוחות ביוב תעשייתי מבטון, התקנתן של תעלות ניקוז, הקמתם של מחסומי רצפה ואלמנטים שונים ברצפות תעשייה.
אלה חלק מעבודות הבטון שחברת ע.ב.מ מבצעת עבור לקוחותיה. חלקן הגדול של עבודות הבטון שאנחנו מבצעים ללקוחותינו מתבצע ללא פגיעה ברצף פעילות העבודה שבמפעל, או עם הפסקה קצרה מאד שלאחריה ניתן מיד לחזור לתפקוד מלא.

רצפות בטון לשמירה על התשתיות הקיימות במפעלים כוללות עבודות של ציפויי בטון כהגנה מפני שחיקה או תקיפה כימית, איטום וציפוי נגד תקיפה כימית במקומות שונים: במכונים לטיהור מים, במטבחים תעשייתיים, במאגרי חומצות, ברצפות של מחסנים ובאזורי שינוע כבד.

ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות בע”מ מבצעת עבודות ביטון לשמירה של תשתיות קיימות גם כהגנה מפני תקיפות כימיות מבלי לפגוע בפעילות השוטפת של המפעלים שבהן מתבצעות העבודות.

תוכן עניינים

בין לקוחותינו המרוצים:

חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות
הינה קבלן ביצוע מורשה בחומרי חברת SIKA®

Call Now Button