39 שנות ניסיון לשירותכם:

ציפוי רצפה בחדרי קירור

ציפוי רצפה בחדרי קירור הינו, אחד מהשירותים המוזמנים והמבוקשים ביותר בשנים האחרונות אשר מטרתו היא להעניק לרצפת בטון מראה מבריק, חלק ובעל אטימות גבוהה ביותר, אולם, בכדי לבצע עבודות ציפוי רצפה בחדרי קירור, יש להיות בעל ניסיון רב בתחום ומקצועיות חסרת פשרות!

חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות בע”מ, הינה חברה מובילה בתחום ציפוי רצפה בחדרי קירור, אשר חרטה על דגלה מצוינות בכל הנוגע למתן שירותים ופתרונות מתקדמים ללקוחות פרטיים, עסקיים וציבוריים בפריסה ארצית רחבה!

כל עובדי חברת ע.ב.מ בעלי הכשרה וניסיון של שנים רבות בתחום ציפוי רצפה בחדרי קירור ומספקים שירות אישי, מהיר, אדיב ומהימן לכל לקוח, החל מרגע ההתקשרות הראשוני ועד לסיום עבודות הציפוי והגעה לשביעות לקוחות של הלקוח!

סוגי ציפוי רצפה בחדרי קירור:

עולם ציפוי רצפה בחדרי קירור מורכב מסוגים שונים של ציפויים הניתנים ברמה הגבוהה ביותר על ידי חברת ע.ב.מ והינם כוללים: ציפוי רצפה בחדרי קירור אפוקסי, ציפוי רצפה בחדרי קירור ברצפה סילרי, ציפוי רצפה בחדרי קירור פוליאורטנים ועוד. נציגי ע.ב.מ יתאימו לכל לקוח את סוג ציפוי הבטון האידיאלי למרצפות שלו בהתאם לתקציב מחיר ובהתאם לסוג המרצפות בכדי להעניק את התוצאה הטובה ביותר.

היתרונות של ציפוי רצפה בחדרי קירור:

אם הנכם עדיין מתלבטים אם לעשות ציפוי רצפה בחדרי קירור או לא, הפסקה הנ”ל תענה על כל שאלותיכם ותגרום לכם להפסיק להתלבט. ציפוי רצפה בחדרי קירור לא רק יביא למצב של רצפות יפות ביותר במגוון גוונים ודגמים לבחירה (מט/מבריק) אלא גם יעניקו למרצפות שלכם להיות אטומות וחזקות ביותר.

על כן, אם אתם רוצים ליהנות ממרצפות יפות ומבריקות ובד בבד ליהנות ממרצפות עמידות לאורך זמן, ציפוי רצפה בחדרי קירור זה התשובה גם בשבילכם!

אנו בעלי ניסיון של למעלה מ-25 שנות מצוינות ומעניקים לכל לקוחותינו אחריות של 3 שנים!

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות ציפוי רצפה בחדרי קירור? רוצים לקבל הצעת מחיר משתמת במיוחד בהתאם לצרכיכם? נציגי חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות בע”מ עומדים שירותכם וישמחו להעניק לכם את השירות הטוב ביותר. בנוסף, תוכלו להשאיר את פרטיכם בטופס מימין ונציג יחזור אליכם בהקדם!

תוכן עניינים

בין לקוחותינו המרוצים:

חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות
הינה קבלן ביצוע מורשה בחומרי חברת SIKA®

Call Now Button