39 שנות ניסיון לשירותכם:

ציפוי רצפה בהתאמה אישית

איך מומלץ לצפות רצפה תעשייתית?

אם אתם מחפשים פתרון לתחזוקה קלה ופשוטה יותר לרצפה בבית העסק שלכם, כדאי שתדעו כי היום יש לכם אפשרות להזמין ציפוי רצפה בהתאמה אישית במראה יוקרתי ומהמם והכל במחיר משתלם במיוחד. יישום הציפוי מתבצע בתהליך מהיר יחסית אשר אינו מגביל אתכם ואת העובדים שלכם מבחינת פעילות בעבודה. כלומר, ניתן ליישם את הציפוי המיוחד על כל סוג רצפה גם כאשר יש לכם עבודות שינוע או העמסה שוטפות. חומר הגלם לציפוי המומלץ ביותר הוא חומר האפוקסי, המספק מענה גם מבחינה עיצובית עם אפשרות ליצור צבעים מרהיבים ודגמים מעולים.

איך בוחרים את חומר הציפוי לסוג הריצוף?

במידה ורוצים לתקן נקודתית ריצוף העשוי מבטון או אריחי ריצוף על הרצפה, ניתן לבצע תיקון רק באזור הפגוע. עם זאת, לטווח הארוך טיפול היקפי בבעיית הריצוף הוא יעיל הרבה יותר ויכול לחסוך לכם תחזוקה יקרה וארוכה בכל שנה. ככל שיש יותר פעילות על רצפת העבודה שלכם וישנן מכונות כבדות ומלגזות הפועלות על גבי משטחי הרצפה, חשוב שיהיה לכם פתרון כולל לכל סוגי הריצוף. היתרון הגדול בשימוש בחומר גלם אפוקסי בא לידי ביטוי בכך שניתן ליישם את חומר האפוקסי על כל סוג של רצפה, מבלי לשבור ריצוף או להחליף אותו בכל סוג של מבנה.

עיצוב יוקרתי בעלות כספית מוזלת

מגוון הצבעים והדגמים שחומר האפוקסי יכול לייצר הם כמעט אין סופיים ולכן השימוש שלו מומלץ במיוחד למי שמחפש ליצור רצפה יותר יפה, מבריקה ויוקרתית בעלת גוונים יפים ומיוחדים הנראים למרחוק. זהו פתרון יעיל ומהיר עם אפשרות לעצב מחדש כל סוג רצפה, גם מרצפות ישנות. תוכלו לבחור מספר דוגמאות ולהתאים את הדוגמא לתחום העסק שלכם. הניסיון והידע של אנשי המקצוע המגיעים אליכם, הוא קריטי ליצירת ריצוף יוקרתי ברמה גבוהה באמצעות הצבעים שבחרתם.

בחירת ציפוי רצפה בהתאמה אישית

להזמנה של ציפוי רצפה בהתאמה אישית על פי הצרכים שלכם, צרו קשר עם חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות וקבעו פגישה עם צוות החברה בבית העסק שלכם. צוות החברה יגיע אליכם ויסקור בצורה מדויקת את הריצוף ויבחר יחד איתכם את צבע הריצוף והדגמים הרצויים לכם.

תוכן עניינים

בין לקוחותינו המרוצים:

חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות
הינה קבלן ביצוע מורשה בחומרי חברת SIKA®

Call Now Button