39 שנות ניסיון לשירותכם:

ציפוי בטון למטבחים מוסדיים

מאמר זה דן ביתרונות השימוש בציפוי בטון למטבחים מוסדיים. השימוש בציפויי בטון מפחית את הוצאות הניקיון והתחזוקה, תוך שהם מפחיתים ריחות ומשפרים את האסתטיקה של כל מטבח מסחרי.

ציפוי בטון מסעדות וחדרי אוכל

תעשיית המסעדנות משתמשת בציפוי בטון כבר שנים רבות. זה הוכיח את עצמו כפתרון חסכוני למסעדות מכיוון שהוא אינו מצריך את שירותיו של מומחה לעזור במריחת גימורים.

ציפוי בטון במסעדות וחדרי אוכל הוא ציפוי נהדר למטבחים. הוא יכול להיחשף לסוגים שונים של מזונות ונוזלים ולכן הוא נבחר לרוב למטבחים במסעדות. עם זאת, הכנה, ניקוי ותחזוקה קשים למדי מאשר עם חומרים אחרים.

ציפויי בטון כגון אפוקסי מגנים על פני השטח תוך שמירה על הגימור החלק של הבטון. הם גם מבטיחים שתהליך ההתקנה מהיר וקל ללא צורך לדאוג למשטחים פגומים או חיבורי טיט נקבוביים.

היתרון העיקרי בשימוש בציפוי אפוקסי במסעדות הוא שהם מקלים על הניקוי מבלי להתפשר על המשיכה האסתטית.

ציפוי בטון למטבחים מוסדיים

ציפוי בטון הוא אחד החומרים המהווים חלק מהותי במטבחים מוסדיים ומסעדות. מטבחים מוסדיים דורשים סוג מסוים של ציפוי בטון מכיוון שהם צריכים לעמוד בתנאים קשים. זה לא רק על עמידות אלא גם על אסתטיקה.

– מטבחים מוסדיים נדרשים בדרך כלל להיות מסוגלים לעמוד בלחץ וחום קיצוניים לפרקי זמן ארוכים.

– ציפויי בטון צריכים גם להיות מסוגלים לעמוד בפני קורוזיה מחומרים חומציים כמו גם מזהמים מהביוב, שעלולים להשפיע לרעה על האסתטיקה.

– תהליך היישום של ציפוי בטון יבש שונה למדי מציפויים רטובים קונבנציונליים מכיוון שהוא מצריך דיוק רב יותר מבחינת דקיקות וכיסוי.

ניתן להשתמש בציפויי בטון על כל משטח הכפוף לטמפרטורות גבוהות, לחות וחדירות. מטבחים מוסדיים נחשבים למטבחים המאתגרים ביותר לציפוי בשל הטמפרטורה הגבוהה, הלחות והשימוש התכוף במזון. עם זאת, ציפוי בטון למטבחים מוסדיים הוא לא רק חסכוני וקל אלא גם בר קיימא מכיוון שהוא עמיד בפני חדירות כימית ומתכלה במהירות.

מחפשים לרכוש ציפוי בטון למטבחים מוסדיים?

מלאו את פרטיכם בטופס באתר ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.

תוכן עניינים

בין לקוחותינו המרוצים:

חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות
הינה קבלן ביצוע מורשה בחומרי חברת SIKA®

Call Now Button