39 שנות ניסיון לשירותכם:

ציפויי רצפת בטון

ציפויי בטון הינו, אחד מהשירותים המוזמנים והמבוקשים ביותר בשנים האחרונות אשר מטרתו היא להעניק לבטון הרצפה מראה מבריק, חלק ובעל אטימות גבוהה ביותר, אולם, בכדי לבצע עבודות ציפויי רצפת בטון, יש להיות בעל ניסיון רב בתחום ומקצועיות חסרת פשרות!

חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות בע”מ, הינה חברה מובילה בתחום ציפויי בטון, אשר חרטה על דגלה מצוינות בכל הנוגע למתן שירותים ופתרונות מתקדמים ללקוחות פרטיים, עסקיים וציבוריים בפריסה ארצית רחבה!

כל עובדי חברת ע.ב.מ בעלי הכשרה וניסיון של שנים רבות בתחום ציפויי הבטון ומספקים שירות אישי, מהיר, אדיב ומהימן לכל לקוח, החל מרגע ההתקשרות הראשוני ועד לסיום עבודות הציפוי והגעה לשביעות הלקוח!

סוגי ציפויי רצפת בטון:

עולם ציפויי הבטון מורכב מסוגים שונים של ציפויים הניתנים ברמה הגבוהה ביותר על ידי חברת ע.ב.מ והינם כוללים: ציפויי רצפת בטון אפוקסי, ציפויי רצפת בטון סילרי, ציפויי רצפת בטון פוליאורטנים ועוד.

נציגי ע.ב.מ יתאימו לכל לקוח את סוג ציפוי הבטון האידיאלי למרצפות שלו בהתאם לתקציב מחיר ובהתאם לסוג המרצפות בכדי להעניק את התוצאה הטובה ביותר.

היתרונות של ציפויי רצפת בטון:

אם הנכם עדיין מתלבטים אם לעשות ציפויי רצפת בטון או לא, הפסקה הנ”ל תענה על כל שאלותיכם ותגרום לכם להפסיק להתלבט. ציפויי בטון לא רק יביא למצב של רצפות יפות ביותר במגוון גוונים ודגמים לבחירה (מט/מבריק) אלא גם יעניקו למרצפות שלכם להיות אטומות וחזקות ביותר.

על כן, אם אתם רוצים ליהנות ממרצפות יפות ומבריקות ובד בבד ליהנות ממרצפות עמידות לאורך זמן, ציפויי בטון זה התשובה גם בשבילכם!

אנו בעלי ניסיון של למעלה מ-35 שנות מצוינות ומעניקים לכל לקוחותינו אחריות של 3 שנים!

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות ציפויי בטון? רוצים לקבל הצעת מחיר משתמת במיוחד בהתאם לצרכיכם? נציגי חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות בע”מ עומדים שירותכם וישמחו להעניק לכם את השירות הטוב ביותר. בנוסף, תוכלו להשאיר את פרטיכם בטופס מימין ונציג יחזור אליכם בהקדם!

תוכן עניינים

בין לקוחותינו המרוצים:

חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות
הינה קבלן ביצוע מורשה בחומרי חברת SIKA®

Call Now Button