39 שנות ניסיון לשירותכם:

ציפויי מגן

מה המשמעות של ציפויי מגן עבור הרצפה שלכם? מי אמון על בניית הרצפות שלכם? איך בוחרים את סוג הריצוף המועדף? מה הם שירותי חברת ע.ב.מ בע”מ?

ללא ספק כי אחד המפתחות למבנה איכותי הוא הרצפה שלו. היכולת להתאים ולבנות את סוג הרצפה הראוי למבנים אשר משמשים לתעשייה כבדה או לתעשייה קלה היא משמעותית ביותר לתפקודו של אותו המבנה לאורך שנים רבות.

לאחר בחירת סוג בריצוף המתאים ביותר חשוב מאוד לבצע את כל הפעולות הנדרשות על מנת לשמר את אותו הריצוף. ציפויי מגן לרצפה הכרחי ביותר ומומלץ ביותר על מנת להבטיח כי אותה רצפה תוכל לשמש את המפעל או אותו המחסן זמן רב ככל הניתן. כמו כן חשוב לדעת לבחור את אותו ציפויי מגן ולהתאימו לצרכים של המבנה התעשייתי.

כמו כן, לפני בחירת סוג הריצוף ובחירת אותו ציפויי מגן איכותי חשוב מאוד לוודא כי את המלאכה הפקדתם בידיים האמונות של אנשי המקצוע הטובים ביותר. בניית אותה רצפת בטון או כל סוג אחר של רצפה צריכה להיות ברמת דיוק מקסימאלית תוך כדי עבודה יסודית ביותר. ציפויי מגן אמור לספק את ההגנה הנדרשת לאותה רצפה ולכן אין להתפשר על הטובים ביותר לטובת בניית מערך הגנה לרצפה שלכם. חברת ע.ב.מ בע”מ רכשה ניסיון רב וכמו כן ידע רב בתחום הריצוף באופן כללי ובריצוף למבני תעשייה בפרט.

ציפויים? מה חשיבותם להגנה על הריצוף?

כאמור הריצוף יש לו תפקידים רבים ומגוונים בחלק מהמקרים הריצוף הכרחי  לטובת מניעת החלקות ובמקרים אחרים הריצוף צריך להיות חזק דיו על מנת להכיל מטענים כבדים או כלי שינוע משמעותיים. ציפויים איכותיים יספקו שכבת הגנה נוספת מה שיבטיח כי אותה מניעת החלקות תישמר לאורך שנים ארוכות ובאיכות מעולה. יש להקפיד על רמת שחיקה של המשטח בהתאם לצרכים.

סימון רצפות? למה דווקא ע.ב.מ בע”מ?

טיפול ברצפות כולל סימון רצפות זו המומחיות של חברת ע.ב.מ בע”מ כבר למעלה מעשרים וחמש שנים. הניסיון הרב הביא עמו יכולות מרשימות ביותר. שירות אישי ומקצועי לאורך כל הדרך.

תוכן עניינים

בין לקוחותינו המרוצים:

חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות
הינה קבלן ביצוע מורשה בחומרי חברת SIKA®

Call Now Button