39 שנות ניסיון לשירותכם:

צבע אפוקסי

צבע אפוקסי הינו צבע דו רכיבי אשר משתמשים בו לצרכים שונים, כאשר הצורך הגדול והמבוקש ביותר הינו לצורך הכנת שטח רצפתי ומשטחים כלשהם, שכן מדובר בצבע אשר עמיד לכל תנאי הסביבה ונחשב לישים ביותר.

מתי משתמשים בצבע אפוקסי?

המקרים בהם משתמשים בצבע אפוקסי הינם מקרים בהם אנו נרצה להגן על הריצוף ולהגיע לשכבה שעובייה גדול למדיי (עד 500 מיקרון). ניתן לראות כי ברוב המקרים בהם משתמשים בצבע אפוקסי הם במפעלים, מוסכים ומקומות בהם הריצוף צריך להיות חזק יותר, עמיד יותר ויציב יותר לאורך זמן.

במפעלים תעשייתיים כאלו אחרים השחיקה של הרצפות גדולה יותר וכובד המטען והמשאות על הרצפות כבד הרבה יותר מאשר אצלנו בבתים הפרטיים ובבנייני המגורים.

בדיוק בשל כך, מקומות כאלו ודומים להם זקוקים להגנה גדולה יותר מבחינת הריצוף ובוחרים שכן לרחת ציפוי אפוקסי של צבע אפוקסי יפה ומעניין.

כמו כן, מקומות נוספים המשתמשים ב- צבע אפוקסי או ציפוי אפוקסי הינם מבנים הממוקמים בסמוך לחוף הים, שכן במקומות הללו העמידות צריכה להיות גבוהה יותר.

התכונות של צבע אפוקסי:

  • מגוון רב של גוונים – צבע אפוקסי יכול להגיע במגוון רב של גוונים לבחירה, כך שלא רק שהוא עמיד ביותר, אלא יפה.        כמו כן, ישנו צבע אפוקסי מבריק או מט לבחירת הלקוח והעדפתו האישית.
  •  נוחות – השימוש של צבע אפוקסי נוח מאוד.
  •  אורך חיים – צבע אפוקסי הינו צבע הנשמר לאורך זמן רב ונחשב לאחד הצבעים העמידים ביותר בשוק.
  •  עמידות – כפי שכבר צוין דלעיל, צבע אפוקסי הינו צבע בעל עמידות רבה מאוד.
  •  שילוב עם חומרים נוספים – צבע אפוקסי הינו אחד החומרים הבודדים שניתן לערבבו ולשלבו יחד עם חומרים נוספים.
חברת ע.ב.מ הינה חברה מובילה בתחום ציפויי רצפות ומבנים ובעלת ניסיון של 25 שנים בתחום!
החברה אשר חרטה על דגלה מצוינות בכל הנוגע למצן שירותים מתקדמים ללקוחות בכל הארץ, משתמשת בכלים איכותיים וחדישים ומקפידה להעניק לכל לקוח את השירות האדיב, המסור והמהיר ביותר, ללא פשרות!

אם הנכם עדיין מתלבטים האם להשתמש בצבע אפוקסי או לא, התקשרו עוד היום אל נציגי חברת ע.ב.מ אשר יענו על כל שאלותיכם ויעניקו לכם את הייעוץ וההכוונה הטובה ביותר.

תוכן עניינים

בין לקוחותינו המרוצים:

חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות
הינה קבלן ביצוע מורשה בחומרי חברת SIKA®

Call Now Button