39 שנות ניסיון לשירותכם:

עבודות בטון

עבודות בטון – ייצור ויציקה

עבודות בטון מתפרסות על פני תחומים שונים שניתן לחלק אותם לשלוש קטגוריות. קיימות עבודות בטון שהינן קשורות לתחום של ייצור ויציקת בטון, עבודות בטון שקשורות לתיקון ושיפוץ של תשתיות מבטון ועבודות בטון הנוגעות לשמירה על תשתיות בטון קיימות.

עבודות בטון שקשורות לייצור ויציקה של בטון הינן עבודות שמתבצעות כעבודות תשתית למבנים, גשרים וכבישים. עבודות בטון אלה חשובות במיוחד כי הן מהוות התשתית של כל מבנה, גשר או כביש. על העבודות מפקחים קבלנים ומהנדסים מקצועיים שתפקידם להשגיח ולפקח על ביצוען המדויק של עבודות התשתית.

התקנת רצפות בטון במפעלים או במבנים שונים הינן עבודות בטון שאף הן נחשבות לעבודות תשתית.

התקנת רצפות בטון מחייבת צוותים של אנשי מקצוע מנוסים בעלי ידע רב וניסיון בכל שלבי העבודה.

חברת ע.ב.מ מבצעת עבודות של שיקום וציפוי רצפות בייצור באמצעות אנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון רב בעבודות בטון מכל הסוגים. הצוותים שלנו מפעילים מכשור מיוחד ומתקדם.

עבודות בטון – תיקון ושיפוץ של תשתיות בטון

עבודות בטון שקשורות לתיקון ושיפוץ של תשתיות בטון הינן עבודות של שיקום רצפות בחדרי קירור, תיקונם של פגמים ברצפות בטון ומשטחי עבודה מרוצפים, שיקומם של תפרים מורחבים, שיקומן וציפוין של שוחות ביוב תעשייתי מבטון,

התקנתן של תעלות ניקוז, הקמתם של מחסומי רצפה ואלמנטים שונים ברצפות תעשייה.

אלה חלק מעבודות הבטון שחברת ע.ב.מ מבצעת עבור לקוחותיה. חלקן הגדול של עבודות הבטון שאנחנו מבצעים ללקוחותינו מתבצע ללא פגיעה ברצף פעילות העבודה שבמפעל, או עם הפסקה קצרה מאד שלאחריה ניתן מיד לחזור לתפקוד מלא.

עבודות בטון לשמירה על תשתיות קיימות
עבודות בטון לשמירה על התשתיות הקיימות במפעלים כוללות עבודות של ציפויי בטון כהגנה מפני שחיקה או תקיפה כימית, איטום וציפוי נגד תקיפה כימית במקומות שונים: במכונים לטיהור מים, במטבחים תעשייתיים, במאגרי חומצות, ברצפות של מחסנים ובאזורי שינוע כבד.

חברת ע.ב.מ מבצעת עבודות ביטון לשמירה של תשתיות קיימות גם כהגנה מפני תקיפות כימיות מבלי לפגוע בפעילות השוטפת של המפעלים שבהן מתבצעות העבודות.

תוכן עניינים

בין לקוחותינו המרוצים:

חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות
הינה קבלן ביצוע מורשה בחומרי חברת SIKA®

Call Now Button