39 שנות ניסיון לשירותכם:

משטח בטון

ייצור, תיקון ושמירה של משטח בטון

משטח בטון – ייצור ויציקה
משטח בטון מתפרס על פני תחומים שונים שניתן לחלק אותם לשלוש קטגוריות. קיים משטח בטון שהינו קשור לתחום של ייצור ויציקת בטון, משטח בטון שקשור לתיקון ושיפוץ של תשתיות מבטון ומשטח בטון הנוגע לשמירה על תשתיות בטון קיימות.

משטח בטון שקשור לייצור ויציקה של בטון הינו משמש לעבודות שמתבצעות כעבודות תשתית למבנים, גשרים וכבישים. משטח בטון זה חשוב במיוחד כי הוא מהווה את התשתית של כל מבנה, גשר או כביש. על העבודות מפקחים קבלנים ומהנדסים מקצועיים שתפקידם להשגיח ולפקח על ביצוען המדויק של עבודות התשתית.

התקנת רצפת בטון במפעלים או במבנים שונים ומשטח בטון שאף נחשב לעבודות תשתית.
התקנת רצפות בטון מחייבת צוותים של אנשי מקצוע מנוסים בעלי ידע רב וניסיון בכל שלבי העבודה.
חברת ע.ב.מ מבצעת עבודות של שיקום וציפוי רצפות בייצור באמצעות אנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון רב במשטחי בטון מכל הסוגים. הצוותים שלנו מפעילים מכשור מיוחד ומתקדם.

משטח בטון – תיקון ושיפוץ של תשתיות בטון

משטח בטון הקשור לתיקון ושיפוץ של תשתיות בטון ועבודות של שיקום רצפות בחדרי קירור, תיקונם של פגמים ברצפות בטון ומשטחי עבודה מרוצפים, שיקומם של תפרים מורחבים, שיקומן וציפויין של שוחות ביוב תעשייתי מבטון, התקנתן של תעלות ניקוז, הקמתם של מחסומי רצפה ואלמנטים שונים ברצפות תעשייה.

אלה חלק מעבודות הבטון שחברת ע.ב.מ מבצעת עבור לקוחותיה. חלקן הגדול של עבודות הבטון שאנחנו מבצעים ללקוחותינו מתבצע ללא פגיעה ברצף פעילות העבודה שבמפעל, או עם הפסקה קצרה מאד שלאחריה ניתן מיד לחזור לתפקוד מלא.

משטח בטון לשמירה על תשתיות קיימות

משטח בטון לשמירה על התשתיות הקיימות במפעלים כוללות עבודות של ציפויי בטון כהגנה מפני שחיקה או תקיפה כימית, איטום וציפוי נגד תקיפה כימית במקומות שונים: במכונים לטיהור מים, במטבחים תעשייתיים, במאגרי חומצות, ברצפות של מחסנים ובאזורי שינוע כבד.

ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות בע”מ מבצעת עבודות ביטון לשמירה של תשתיות קיימות גם כהגנה מפני תקיפות כימיות מבלי לפגוע בפעילות השוטפת של המפעלים שבהן מתבצעות העבודות.

תוכן עניינים

בין לקוחותינו המרוצים:

חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות
הינה קבלן ביצוע מורשה בחומרי חברת SIKA®

Call Now Button