39 שנות ניסיון לשירותכם:

מומחים לרצפה לכל סוג רצפה

מחפשים מומחים לתיקון רצפות? אתם במקום הנכון!

חידוש רצפה ישנה מתייחס בדרך כלל לפעולות של ניקיון כמו פוליש והברקה של הרצפה, אבל מה עושים כאשר הרצפה סדוקה שבורה או לא מאוזנת? באמצעות פנייה למומחים לרצפה לכל סוג רצפה המספקים פתרון מותאם למצב הרצפה שלכם, אתם יכולים להחזיר את הרצפה למצב חדש עם מענה לטווח הארוך. בין אם אלה אריחים שבורים ובין אם זה בטון שבור וסדוק, באמצעות שיטות עבודה מתקדמות, תוכלו לקבל רצפה חדשה לגמרי. הדגש העיקרי של שיטות העבודה לטיפול בסוגים שונים של מרצפות, הוא לספק פתרון לטווח הארוך המונע מכם את הצורך לתחזוקה שוטפת יקרה ומורכבת.

תיקון רצפת אריחים עם ספי כניסה ויציאה

אלמנטים משלימים הנוגעים לריצוף וניתן לקבע אותם כחלק מתיקון רצפת אריחים, ניתנים להתקנה באמצעות מערכות שיקום למרצפות. במקרים מסוימים ניתן לשלב בין כמה פתרונות על מנת ליצור את מבנה הרצפה הטוב ביותר עבור השימוש שלכם. במחסנים ובמרכזים לוגיסטיים ניתן ליצור קיבועים בבטון במטרה ליצור מענה להעמסה של ציוד ומכונות כבדות. בנוסף לכך, יש לכם אפשרות ליישם על כל סוג ריצוף חומר אפוקסי איכותי המהווה בסיס איכותי לאיטום הרצפה.

טיפול ברצפה תעשייתית בהתאמה אישית

אם אתם מוצאים את עצמכם מטפלים בבעיות ריצוף ומשטחי בטון באופן שוטף, כדאי שתתקדמו לפתרונות ציפוי חדשניים ומתקדמים. במקום לתקן בכל פעם את אריחי הריצוף או לבצע תיקונים על גבי משטחי בטון, תוכלו לצפות את כל משטחי הרצפה במבנה שלכם בפעם אחת. הציפוי עמיד בפני שחיקה, טמפרטורות גבוהות, סדקים ורווחים. חומר הגלם הנוצר עקב השימוש בשיטת אפוקסי ליצירת חומר כימי חדש, הוא בעל צפיפות רבה ומספק מענה מעולה גם לאטימות כנגד מים, שמנים וחומרים כימיים שונים.

קביעת פגישה עם מומחים לרצפה לכל סוג רצפה

לתיאום פגישה במבנה שלכם עם מומחים לרצפה לכל סוג רצפה, צרו קשר עם חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות המביאה איתה ידע עצום וניסיון של יותר מ-40 שנה בטיפול ברצפות סדוקות ושבורות. צוות החברה מציע לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר ובניית תוכנית לטיפול ברצפה המותאמת אישית הן מבחינת גודל המשטח הנדרש לתיקון והן מבחינת התקציב שלכם.

תוכן עניינים

בין לקוחותינו המרוצים:

חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות
הינה קבלן ביצוע מורשה בחומרי חברת SIKA®

Call Now Button