39 שנות ניסיון לשירותכם:

חיפוי רצפות אולם

מנהלים אולם תצוגה לעסק? רוצים לשפר את מראה הרצפה?

אם אתם מנהלים בית עסק עם אולם תצוגה ורוצים לחדש את הרצפה, כדאי שתכירו את שיטות הריצוף המתקדמות ביותר הקיימות היום. חיפוי רצפות אולם יכול להתבצע באמצעות יישום של חומר אפוקסי ייחודי המונע החלקה ומגן על הרצפה בצורה יעילה ולשנים רבות. למרות שחומר האפוקסי נראה מבריק וזוהר, אילו חומרים סביבתיים רגילים בעלי אישור רשמי של משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה. היתרון הגדול הוא שאין צורך לפרק תשתית רצפתית קיימת וניתן ליישם את חומר האפוקסי ישירות על משטח קיים.

חיפוי ריצפה ייחודי עם עמידות לשנים ארוכות

חיפוי ריצפה באמצעות חומר אפוקסי הוא ייחודי ביותר בכך שכל אחד יכול ליצור את העיצוב הרצוי לו על הרצפה. ניתן להבליט על הריצוף כל צבע שתרצו ואף לבצע סימונים באזורים קבועים ברצפה. בדרך זו, ניתן ליצור ריצוף איכותי ואמין לחניונים למשך שנים רבות עם סימונים מותאמים לכל חניה שאין צורך לחזק אותם בצבע בעתיד מכיוון שהם עשויים מחומר האפוקסי, הניתן לצביעה בכל צבע הנדרש לכם.

יישום חומר אפוקסי על פי גודל הרצפה

המחיר ליישום של חומר אפוקסי תלוי כעיקרון בגודל הרצפה שלכם. במידה ויש אפשרות ליישם את חומר האפוקסי על כל הרצפה במבנה, המחיר יהיה בהתאם למספר הקומות והחדרים במבנה. לרוב, חומר האפוקסי מיושם בחללים גדולים כמו אולמות ומבנים תעשייתיים, אך ניתן לראות את היישום שלו גם במשטחים קטנים כמו בחנויות למוצרי אופנה ובחנויות לכלי בית ולציוד כלי עבודה. התגובה הכימית הנוצרת בעת השימוש בחומרי הגלם ליצירת החומר האפוקסי, מספקת פתרון מושלם לאיטום כל סוגי המרצפות.

חיפוי רצפות אולם דרך חברה מקצועית

רוצים לדעת עוד על חיפוי רצפות אולם? מעוניינים לראות דוגמאות לציפוי רצפה מחומר אפוקסי? זה הזמן לפנות לחברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות הנחשבת לאחת החברות הותיקות בתחום הציפויים לרצפות. צוות החברה יכול להתאים לכם את חומר הציפוי בהתאמה מושלמת לצרכים שלכם ולאפשר לכם לקבל פתרון יעיל לחידוש הרצפה, עם עמידות כנגד שחיקה, העמסה, סדקים ורטיבות. מלאו את פרטי העסק שלכם בטופס מילוי הפרטים באתר וצוות החברה יחזור אליכם בהקדם בשיחת טלפון.

תוכן עניינים

בין לקוחותינו המרוצים:

חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות
הינה קבלן ביצוע מורשה בחומרי חברת SIKA®

Call Now Button