39 שנות ניסיון לשירותכם:

חידוש רצפות בטון

חידוש רצפות בטון – ייצור ויציקה

חידוש רצפות בטון מתפרס על פני תחומים שונים שניתן לחלק אותם לשלוש קטגוריות. קיים חידוש רצפות בטון שהינו קשור לתחום של ייצור ויציקת בטון, רצפת בטון שקשור לתיקון ושיפוץ של תשתיות מבטון ורצפת בטון הנוגע לשמירה על תשתיות בטון קיימות.

חידוש רצפות בטון הקשורות לייצור ויציקה של בטון הינן עבודות שמתבצעות כעבודות תשתית למבנים, גשרים וכבישים. חידוש רצפות בטון  זה חשוב במיוחד כי הן מהוות התשתית של כל מבנה, גשר או כביש. על העבודות מפקחים קבלנים ומהנדסים מקצועיים שתפקידם להשגיח ולפקח על ביצוען המדויק של עבודות התשתית.

חידוש רצפות בטון

במפעלים או במבנים שונים הינן חידוש רצפות בטון שאף הן נחשבות לעבודות תשתית.

התקנת רצפות בטון מחייבת צוותים של אנשי מקצוע מנוסים בעלי ידע רב וניסיון בכל שלבי העבודה.

חברת ע.ב.מ מבצעת עבודות של שיקום וציפוי רצפות בייצור באמצעות אנשי מקצוע בעלי ידע וניסיון רב ברצפת בטון מכל הסוגים. הצוותים שלנו מפעילים מכשור מיוחד ומתקדם.

חידוש רצפות בטון – תיקון ושיפוץ של תשתיות בטון

חידוש רצפות בטון שקשור לתיקון ושיפוץ של תשתיות בטון הינן עבודות של שיקום רצפות בחדרי קירור, תיקונם של פגמים ברצפות בטון ומשטחי עבודה מרוצפים, שיקומם של תפרים מורחבים, שיקומן וציפויין של שוחות ביוב תעשייתי מבטון, התקנתן של תעלות ניקוז, הקמתם של מחסומי רצפה ואלמנטים שונים ברצפות תעשייה.

אלה חלק מעבודות הבטון שחברת ע.ב.מ מבצעת עבור לקוחותיה. חלקן הגדול של עבודות הבטון שאנחנו מבצעים ללקוחותינו מתבצע ללא פגיעה ברצף פעילות העבודה שבמפעל, או עם הפסקה קצרה מאד שלאחריה ניתן מיד לחזור לתפקוד מלא.

חידוש רצפות בטון לשמירה על תשתיות קיימות

חידוש רצפות בטון לשמירה על התשתיות הקיימות במפעלים כוללות עבודות של ציפויי בטון כהגנה מפני שחיקה או תקיפה כימית, איטום וציפוי נגד תקיפה כימית במקומות שונים: במכונים לטיהור מים, במטבחים תעשייתיים, במאגרי חומצות, ברצפות של מחסנים ובאזורי שינוע כבד וציפוי אפוקסי.

חברת ע.ב.מ מבצעת עבודות ביטון לשמירה של תשתיות קיימות גם כהגנה מפני תקיפות כימיות מבלי לפגוע בפעילות השוטפת של המפעלים שבהן מתבצעות העבודות.

תוכן עניינים

בין לקוחותינו המרוצים:

חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות
הינה קבלן ביצוע מורשה בחומרי חברת SIKA®

Call Now Button