39 שנות ניסיון לשירותכם:

חברה לתיקון רצפה בתל אביב

הרצפה שלכם במפעל צריכה שיקום? יש לנו פתרון בשבילכם!

שיקום מרצפות לתעשייה יכולה להתבצע במגוון דרכים וחשוב לבחור את השיטה המתאימה ביותר לריצוף שלכם. אם אתם מנהלים בית עסק או מפעל באזור תל אביב, יש לכם אפשרות לפנות לחברה לתיקון רצפה בתל אביב המספקת שירותי ציפוי מקצועיים עם חומר אפוקסי, הנחשב לחומר הגלם המומלץ ביותר לכיסוי רצפות בטון תעשייתיות. חומר האפוקסי עשוי מ-2 מרכיבים עיקריים גמישים כאשר חומר אחד יוצר מהשילוב של שניהם חומר קשה וחזק במיוחד. באמצעות תגובה כימית לחיבור של 2 חומרי הגלם ביחד, ניתן ליישם את החומר על בטון והוא מתייבש במהירות ויוצר ציפוי קשיח ואטום במיוחד. צפיפות חומר הגלם של הציפוי היא גבוהה והוא נשמר לאורך זמן גם בעבודה אינטנסיבית עם כלי עבודה כבדים, מלגזות ועגלות תעשייתיות.

תיקון אפוקסי לרצפות בטון תעשייתיות

תיקון אפוקסי מהווה פתרון יעיל ונוח במיוחד עבור כל סוגי התעשיות בישראל וניתן לראות את השימוש בציפוי ייחודי זה במוסכי רכב גדולים, מרכזים לוגיסטיים, מפעלי תעשייה ומבנים מסחריים. התוצאה הנוצרת לאחר יישום חומר האפוקסי היא מרשימה במיוחד, כאשר אתם בוחרים את צבע הריצוף המתאים ביותר לכם. חומר האפוקסי לריצפה הוא קל מאוד לניקוי לאחר שהוא מתקשה והוא יכול לעמוד בתנאי עבודה קיצוניים בשימוש חומרים כימיים וטמפרטורות גבוהות. בנוסף לכך, הוא נוח מאוד לסימון עבור חניות או מחסנים ומאפשר לעשות את הסימון הנדרש לכם כחלק מתהליך הצביעה של הריצוף.

שילוב של עיצוב מרשים עם יעילות לתעשייה

העיצוב הנוצר על הריצוף במבנה שלכם לאחר יישום חומר האפוקסי, יכול לשדרג את בית העסק בצורה משמעותית ולהעניק לו מראה חדש ונקי. אם מבנה העסק הוא ישן והרצפה מוזנחת וסדוקה, צבע האפוקסי יכול לעשות שינוי תוך זמן קצר וליצור מראה חדש ומרענן לכל שטח המבנה. העבודה מתבצעת בתהליך קצר, יעיל ומדויק ללא פגיעה ארוכה בעבודה השוטפת של העובדים שלכם במקום.

יצירת קשר עם חברה לתיקון רצפה בתל אביב

רוצים לדעת עוד על ציפוי לרצפת בטון? זה הזמן לפנות לחברה לתיקון רצפה בתל אביב. חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות מציעה לכם שירותי שיקום רצפה באמצעות חומר אפוקסי איכותי, עם צוות מיומן ומקצועי מהטובים בארץ.

תוכן עניינים

בין לקוחותינו המרוצים:

חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות
הינה קבלן ביצוע מורשה בחומרי חברת SIKA®

Call Now Button