39 שנות ניסיון לשירותכם:

חברה לתיקון רצפה בירושלים

מנהלים בית עסק באזור ירושלים? רוצים לתקן את הרצפה?

מרבית בעלי העסקים בישראל חוששים לעשות תיקונים משמעותיים בריצוף עקב החשש שההוצאה תהיה גבוהה מדי. עם זאת, היום יש פתרונות יעילים וזולים ליישום על רצפת בטון המהווים בסיס לחידוש רצפה שלמה בכל מבנה תעשייתי או מסחרי. במקום להתקין מרצפות על גבי בטון, ניתן ליישם על גבי רצפת הבטון חומר אפוקסי השומר על הרצפה חזקה ואטומה להרבה שנים קדימה. אם אתם מעוניינים בשירותים מקצועיים מחברה לתיקון רצפה בירושלים והסביבה, יש לכם אפשרות לקבל את השירות בבית העסק שלם דרך האתר.

תיקון ושיקום מרצפות בטון לבתי עסק ומפעלים

בית עסק המבצע מגוון רחב של פעולות היכולות לשחוק את הריצוף לאורך זמן, חשוב שיעבוד עם ציפוי איכותי לריצוף. תיקון מתמיד של ריצוף בטון אינו משתלם לטווח הארוך ויכול לפגוע בצורה משמעותית בתהליכי העבודה שלכם. יישום של חומר אפוקסי ייחודי על גבי רצפת בטון, יכול ליצור משטח חלק, מבריק ואיכותי העמיד כנגד חום, טמפרטורות גבוהות וחומרים כימיים. החומר מספק מגוון פתרונות תעשייתיים שלא ניתן למצוא בחומרים אחרים והוא מיועד למבנים בהם יש הרבה תנועה של אנשים או תנועה של כלי עבודה ומכונות.

למה כדאי ליישם ציפוי אפוקסי על רצפת בטון

היתרונות של ציפוי האפוקסי לריצוף באים לידי ביטוי בהוצאה שלכם לגבי תחזוקת הריצוף, כאשר התחזוקה במקרה זה היא פשוטה ודורשת שמירה על ניקיון כללי של המשטח כל כמה זמן אך ללא צורך בסתימת סדקים או חורים בתוך הבטון. מלגזות ועגלות המעמיסות באופן קבוע ציוד ממשטחים לרצפה או משנעות חומרי גלם למשטחים, עלולים לפגוע ברצפת בטון לא כיסוי וציפוי ובהתאם גם לשירותי תחזוקה יקרים בכדי לפתור את בעיית הרצפה.

חברה לתיקון רצפה בירושלים והסביבה

לקבלת פרטים נוספים על שירותי חברה לתיקון רצפה בירושלים והסביבה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר ישירות עם חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות המובילה כיום את תחום יישום חומרי אפוקסי לציפוי מרצפות במבנים תעשייתיים, מסחריים ופרטיים. צוות החברה מזמין אתכם להתקשר למספר הטלפון המופיע באתר ולהצטרף למאות הלקוחות של החברה הנהנים מריצוף באיכות גבוהה ללא פשרות.

תוכן עניינים

בין לקוחותינו המרוצים:

חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות
הינה קבלן ביצוע מורשה בחומרי חברת SIKA®

Call Now Button