39 שנות ניסיון לשירותכם:

חברה לציפוי רצפת אפוקסי בצפון

בארץ תוכלו למצוא הרבה חברות המצפות רצפות עם אפוקסי. מאמר זה מספר על חברה לציפוי רצפת אפוקסי בצפון בשם ע.ב.מ עבודות בטון מיוחדות.

ההיסטוריה של ציפוי אפוקסי

אפוקסי יוצר לראשונה בתחילת המאה העשרים אך הוא יושם בקנה מידה גדול רק מאז 1959. זהו סוג של ציפוי פוליאוריטן המשמש בדרך כלל ליצירת משטחים שטוחים, חלקים וקשים.

ציפוי רצפת אפוקסי מורכב משני נוזלים שמתערבבים יחד ביחס מסוים ולאחר מכן מיושמים כנוזל סמיך ליצירת פתיתים או טפטופים דמויי צבע. זה יכול לשמש כחלופה לאריחי קרמיקה או פורצלן, עץ או בטון.

לפני שציפוי רצפות אפוקסי הפך לפופולרי יותר, היה צורך להחליף את רצפות הבטון המקוריות לאחר חמש שנים מכיוון שהן נשחקו מהר מדי.

הוא משמש בדרך כלל לריצוף במטבחים ובחדרי רחצה מכיוון שהוא יכול לספק משטחים עמידים וקלים לניקוי שיש להם גם תכונות אנטי-מיקרוביאליות.

סוגי ציפוי רצפת אפוקסי

בהתבסס על החומרים השונים בהם נעשה שימוש, ישנם שלושה סוגים של ציפוי אפוקסי. ראשית הוא ציפוי אפוקסי על בסיס מים, לאחריו ציפוי על בסיס ממס ולבסוף צלב. שני הסוגים הראשונים היו בשימוש נפוץ עד לאחרונה כאשר הוצג הסוג המצולב.

אפוקסים משמשים בדרך כלל בפרויקטי בנייה שבהם הם עוזרים לספק תכונות נגד החלקה למשטחים כגון בטון, דיקט ורצפות עץ. חברות משתמשות בהם גם על משטחים לא נקבוביים כמו משטחי זכוכית או גרניט.

ציפוי רצפות אפוקסי מספק ציפוי ידידותי לסביבה, עמיד וקל לתחזוקה, עמיד בפני שריטות, כתמים וכימיקלים. הם מציעים פליטות נמוכות של תרכובת אורגנית נדיפה שלעתים קרובות מהווים דאגה בתעשיית הבנייה.

חברה לציפוי רצפת אפוקסי בצפון

חברת לציפוי רצפות אפוקסי בצפון מעניקה עזרה לכל בניין מסחרי בצפון, מכיוון שהיא עוזרת לשמור על הרצפה בטוחה ונקייה על ידי הגנה עליה מפני שפיכה או חלקיקי אבק.

השימוש באפוקסי יכול להאריך את ההשקעה לאורך חיי הרצפה ל-20-30 שנה. בנוסף להגנה על המבנה, הוא מספק גם פרופיל נמוך וגימור אטרקטיבי ועמיד בפני כתמים.

מחפשים חברה לציפוי רצפת אפוקסי בצפון?
מלאו את פרטיכם בטופס הבא ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.

תוכן עניינים

בין לקוחותינו המרוצים:

חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות
הינה קבלן ביצוע מורשה בחומרי חברת SIKA®

Call Now Button