39 שנות ניסיון לשירותכם:

חברה לציפוי רצפת אפוקסי במרכז

מנהלים מחסן או מפעל באזור המרכז? מחפשים ציפוי לרצפה?

ציפוי לרצפה במרכז לוגיסטי או מפעל תעשייתי הוא הכרחי על מנת לשמור על תפקוד תקין של כל מערכות השינוי והעמסה של העסק ולמנוע פגיעה בציוד ובעובדים. מכיוון שבמקומות תעשייתיים בדרך כלל ישנו עומס רב על רצפת העבודה, נוצרים בטווח קצר יחסית שברים וסדקים ברצפה. בכדי למנוע זאת, ניתן לצפות את הריצוף בחומר אפוקסי איכותי אשר ישמור על הריצוף לשנים רבות קדימה. חברה לציפוי רצפת אפוקסי במרכז יכולה לספק לכם מענה לתיקון ושיקום הריצוף ולתת לכם פתרון יעיל ואמין לשנים רבות.

חברה לציפוי רצפת אפוקסי בתל אביב ורמת גן

חומר האפוקסי לריצוף הינו חומר ייחודי היוצר מראה מרהיב ומבריק לאורך כל הרצפה, ללא שום חריצים או תפרים כלל. הוא עמיד בצורה יעילה במיוחד כנגד חומרים כימיים שונים וכנגד טמפרטורות גבוהות וניתן להציב עליו מכונות תעשייתיות הפולטות חום גבוה בתנאים משתנים. אם אתם מחפשים חברה לציפוי רצפת אפוקסי בתל אביב או ברמת גן, כדאי שתבחרו באנשי מקצוע עם ניסיון וידע בתחום מכיוון שהעבודה עם חומר האפוקסי צריכה להיות לא פחות ממושלמת. המטרה היא לספק לכם מענה יעיל לעבודה עם מנופים, מכונות תעשייתיות, עגלות למיניהן ומלגזות ללא חשש שהרצפה תיהרס או תיסדק.

חיסכון משמעותי בעלויות תחזוקה

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר בשימוש בכיסוי לרצפה עם חומר אפוקסי, הוא החסכון בתחזוקה לאורך זמן. ריצוף רגיל דורש השקעה כספית גדולה ותחזוקה גדולה גם כן בעתיד, לעומת ציפוי האפוקסי המתבצע בתהליך מהיר וזול יותר וגם מאפשר לכם לחסוך בתחזוקה לאורך זמן. המשמעות היא שאתם משקיעים בפעם אחת על ציפוי רצפה איכותי וחוסכים בהוצאות על שיקום ותיקון הריצוף בשנים הבאות.

חברה לציפוי רצפת אפוקסי במרכז מהטובות בישראל

לקבלת פרטים נוספים על שירותי חברה לציפוי רצפת אפוקסי במרכז, צרו קשר עם חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות המספקת שירותי ציפוי לריצוף תעשייתי כבר למעלה מ-40 שנה ברציפות ומשתמשת בשיטות המתקדמות ביותר לשיקום וחידוש של רצפות בטון. צוות החברה זמין עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר והוא ישמח לסייע לכם בבחירת הצבעים לציפוי הרצפה למראה מושלם למבנה העסק שלכם.

תוכן עניינים

בין לקוחותינו המרוצים:

חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות
הינה קבלן ביצוע מורשה בחומרי חברת SIKA®

Call Now Button