39 שנות ניסיון לשירותכם:

חברה לציפוי רצפת אפוקסי בירושלים

רוצים לחדש ריצוף בעסק שלכם בירושלים? הגעתם למקום הנכון!

חידוש רצפה תעשייתית או ביתית יכול להתבצע היום באמצעות חומרי גלם ייחודיים ויפים, היכולים לספק מענה לכל סוגי מרצפות הבטון ולהביא לחידוש הרצפה בתהליך קצר יחסית ויעיל במיוחד. חברה לציפוי רצפת אפוקסי בירושלים והסביבה, יכולה ליישם עבורכם חומר אפוקסי איכותי בצבעים שאתם בוחרים וליצור במבנה התעשייתי, הפרטי או המסחרי שלכם, רצפה מבריקה ומהממת אשר תשמור על הבטון בצורה יעילה. גם אם יש כרגע מרצפות על הבטון במבנה שלכם, עדיין ניתן ליישם את חומר האפוקסי ישירות על המרצפות וליצור שכבה עבה וחזקה.

רצפת אפוקסי לבית במחירים מעולים!

אם אתם גרים בבית פרטי ישן או בדירה ישנה ומעוניינים להחליף את הריצוף, יישום של רצפת אפוקסי לבית יכול לספק לכם את הפתרון במחיר הטוב ביותר. אתם בוחרים את צבע הציפוי ומקבלים כיסוי איכותי לרצפה הנחשב לעמיד במיוחד כנגד טמפרטורות גבוהות, קרני שמש וחומרים כימיים שונים. במקום להחליף את כל הריצוף בחללי הבית, או להזמין שירותי הדבקה של ריצוף על מרצפות קיימות, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להזמין שירות יישום של חומר אפוקסי לכל הריצוף בבית ליצירת האלמנט המושלם על הרצפה.

מראה יוקרתי לרצפת הבית או העסק במחיר זול יותר מריצוף

המראה היוקרתי הנוצר ברצפת הבית או בית העסק לא משאירה אף אחד אדיש. השינוי שצבע הרצפה יכול לעשות למבנה, מהווה בסיס לחידוש כל הבית וניתן לעשות זאת כחלק מתהליך עבודות שיפוצים או בנייה במטרה להעניק למבנה מראה חדש, יוקרתי ועדכני. אם אתם רוצים לדעת איך נראה יישום של חומר אפוקסי לריצוף ביתי, תעשייתי או מסחרי, יש לכם אפשרות לראות דוגמאות בקטלוג האתר ולקבל השראה מפרוייקטים מקצועיים אשר בוצעו בארץ בשנים האחרונות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי.

חברה לציפוי רצפת אפוקסי בירושלים מהטובות בתחום!

ליצירת קשר עם חברה לציפוי רצפת אפוקסי בירושלים והסביבה, התקשרו עכשיו לחברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות דרך מספר הטלפון המופיע באתר. החברה פועלת בתחום השיקום של רצפות כבר למעלה מ-4 עשורים ברציפות בשימוש חומרי גלם באיכות מעולה לחידוש כל סוגי המרצפות בתהליך מהיר ויעיל ובסטנדרט גבוה.

תוכן עניינים

בין לקוחותינו המרוצים:

חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות
הינה קבלן ביצוע מורשה בחומרי חברת SIKA®

Call Now Button