39 שנות ניסיון לשירותכם:

חברה לציפוי רצפת אפוקסי בדרום

מנהלים מפעל או חניון בדרום? רוצים לשקם את הריצוף?

שיקום של רצפת בטון מתחיל קודם כל עם יישום ציפוי איכותי על גבי הריצוף. במקום להתחיל בתהליך ארוך של סתימת סדקים וחורים במקומות ספציפיים, ניתן ליישם חומר אפוקסי איכותי על גבי הריצוף הקיים או הבטון הקיים ולפתור את כל בעיות הסדקים והחורים ברצפה לטווח הארוך. חברה לציפוי רצפת אפוקסי בדרום יכולה לספק לכם מענה לשיקום כל סוגי המרצפות התעשייתיות באמצעות חומרי גלם איכותיים העומדים בתקנות המחמירות ביותר.

ציפוי מרצפות בטון בחניונים פתוחים ותת קרקעיים

אם אתם מנהלים חניון פתוח או תת קרקעי ואתם לא מצליחים למצוא פתרונות למצב הריצוף הקיים במבנה שלכם, כדאי שתשקלו לעבור ליישום רצפת אפוקסי צבעונית אשר תשדרג עבורכם את כל העבודה בחניון ותאפשר לרכבים לנסוע בצורה קלה ונוחה על גבי הרצפה ללא פגיעה או שחיקה של חומר האפוקסי המיושם על גבי הרצפה. ניתן לראות בישראל מאות חניונים תת קרקעיים ופתוחים עם ציפוי צבעוני ויפה של חומר האפוקסי, המעניק פתרון איכותי לטווח ארוך.

יישום של חומר אפוקסי על ריצוף במפעלים בדרום

מלבד חניונים פתוחים או תת קרקעיים הצריכים למצוא פתרון לשחיקה קבועה של רצפת הבטון, גם מפעלי תעשייה זקוקים לפתרון קבוע לרצפה. מפעלי תעשייה הפועלים בהם מלגזות ומכונות כבדות, יכולים להשתמש ביישום של רצפת אפוקסי למציאת פתרון יעיל לאיטום הריצפה. חומר האפוקסי הינו אטום בצורה יעילה ובעל צפיפות גבוהה במיוחד והוא אינו יוצר סדקים או שברים בחומר בגלל הרכב החומרים הייחודי של האפוקסי. התוצאה היא בידוד יעיל של הריצוף מחומרים תעשייתיים שונים, כולל חומרים כימיים ונוזלים. הפתרון הוא משתלם הן מבחינת ההשקעה הראשונית לעומת ריצוף מחדש והן מבחינת ההשקעה לטווח ארוך בזכות התחזוקה הנמוכה מאוד הנדרשת למרצפות עם ציפוי אפוקסי.

חברה לציפוי רצפת אפוקסי בדרום במחירים מעולים!

לקבלת הצעת מחיר משתלמת מחברה לציפוי רצפת אפוקסי בדרום, צרו קשר עם חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות ותוכלו לקבל הצעת מחיר כבר עכשיו. המחיר נקבע על פי גודל הרצפה הנדרשת לציפוי ולגוון צבעים הנדרש לכם. תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי בטלפון המופיע בראש האתר ולהתאים את צבע ודגם האפוקסי לצרכים העסקיים והתעשייתיים שלכם.

תוכן עניינים

בין לקוחותינו המרוצים:

חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות
הינה קבלן ביצוע מורשה בחומרי חברת SIKA®

Call Now Button