39 שנות ניסיון לשירותכם:

חברה לציפוי רצפה בצפון

מחפשים פתרון לשיקום רצפה תעשייתית באזור הצפון?

מבנה תעשייתי המשמש להעמסה ושינוע של סחורות, ציוד ומכונות כבדות, נוטה לשחיקה גדולה יותר לעומת מבנים מסחריים או פרטיים. השחיקה באה לידי ביטוי במקרה זה ברצפה, המעלה סדקים, חריצים וחורים עם השנים. על מנת לשמור על רצפה תעשייתית מרוצפת או לא מרוצפת באריחי רצפה, ניתן ליישם חומר ציפוי ייחודי המשקם את הרצפה ומונע סדקים וחורים עתידיים. באמצעות שימוש בחומר אפוקסי לציפוי הרצפה, ניתן לשקם בצורה יעילה ומהירה את הרצפה של המבנה שלכם. חברה לציפוי רצפה בצפון יכולה לבנות עבורכם תוכנית עבודה מסודרת לשיקום הרצפה בתהליך מקצועי ואמין עם עמידות להרבה שנים.

יישום ציפוי אפוקסי על משטחי בטון

רוב רצפות מפעלי התעשייה בארץ הן רצפות בטון, כאשר בחלקן יש תוספת של ריצוף בחלק מרצפת המפעל בעיקר באזורי המשרדים. שמירה על הרצפה באזורי המשרדים היא פשוטה יותר, אך כאשר מדובר על רצפת העבודה היום יומית במפעל – שחיקת הרצפה היא גדולה משמעותית ודורשת תחזוקה רבה. בכדי למנוע את הצורך בתיקון של חריצים וסדקים באופן שוטף בריצוף הנוכחי של המפעל, תוכלו להזמין שירותי ציפוי לכל שטח הרצפה ולקבל תוצאה מהממת עם כיסוי מלא של כל הריצוף במבנה שלכם.

ציפוי על מרצפות תעשייתיות בעיצובים מרהיבים

אי אפשר להתעלם מגווני הצבעים החזקים של רצפת האפוקסי, המגיעה במגוון צבעי הקשת עם אפשרות לבחירת הצבעים המועדפים עליכם ואף להתאים אותם ללוגו המפעל או לצבע המאפיין את התחום והתעשייה בה אתם עוסקים. צביעת הריצוף מתבצע על ידי 2 חומרי גלם גמישים, המתחברים יחד ויוצרים תגובה כימית הגורמת להתקשות החומר וליצירת חומר בצפיפות מרבית. בזכות מאפייני חומר האפוקסי, אתם יכולים לדעת כי החומר עמיד בפני טמפרטורות גבוהות, חום גבוה הנפלט ממכונות ואף מקרני השמש והוא שומר על צבעו לאורך זמן גם בתנאי מזג האוויר קשים.

פנייה לחברה לציפוי רצפה בצפון

לפנייה לחברה לציפוי רצפה בצפון, כל מה שאתם נדרשים לעשות או ליצור קשר עם חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות דרך מספר הטלפון המופיע באתר ולקדם את העבודות לציפוי הרצפה שלכם כבר לימים הקרובים, בעלות משתלמת ומותאמת לתקציב העסקי שלכם.

תוכן עניינים

בין לקוחותינו המרוצים:

חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות
הינה קבלן ביצוע מורשה בחומרי חברת SIKA®

Call Now Button