39 שנות ניסיון לשירותכם:

חברה לציפוי רצפה בדרום

זקוקים לפתרון איטום למאצרות ורצפות?

אם אתם עובדים בתחזוקה של מאצרות לצנרת ביוב באזור הדרום או זקוקים לפתרון שיקום לרצפה תעשייתית, יש לכם אפשרות להזמין שירות מקצועי לצביעה ואיטום באמצעות חומר אפוקסי ייחודי. חברה לציפוי רצפה בדרום יכולה לספק לכם עבודות איטום מקצועיות למאצרות ולרצפות מכל הסוגים במטרה לשמור על המבנים והמתקנים שלכם לאורך זמן. חומר האפוקסי מורכב מחומרי גלם המתחברים יחד ויוצרים ריאקציה כימית היוצרת חומר קשיח, צפוץ מאוד ואטום במיוחד. בנוסף לכך, החומר שנוצר הוא מבריק בעל מראה ייחודי ומרשים והוא עמיד בפני טמפרטורות גבוהות, רטיבות, לחות ושחיקה.

ציפויים למאצרות על פי התקנים המחמירים ביותר

ניהול תחזוקה של מאצרות דורש שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר לאיטום במטרה למנוע מעבר של מי ביוב לאדמה. באמצעות ציפויים למאצרות, ניתן לאטום כל מאצרה בצורה יעילה ולמנוע את המעבר של הביוב מעבר למאצרה עצמה. גם כאן ניתן להשתמש בחומר הגלם אפוקסי בכדי ליצור את האיטום הנדרש ולספק מענה מיידי לסגירת סדקים, חורים וטיפול בבלאי בחומר המאצרה. תהליך העבודה הינו מקצועי מאוד ומותאם במדויק לגודל המאצרה, הן מבחינת כמות חומר הגלם והן מבחינת יישום החומר על גבי המאצרה.

איטום באיכות גבוהה לכל סוגי המרצפות

שימוש בחומרי גלם באיכות גבוהה לאיטום מרצפות מבטון, הוא בסיס חשוב לתחזוקה יעילה ונכונה של רצפה תעשייתית הדורשת הגנה טובה יותר ממרצפות אחרות. ככל שהשחיקה של הרצפה הוא גדול יותר, עולה הצורך למצוא פתרונות מתקדמים לאיטום הרצפה ולמניעת סדקים, חורים ומרווחים בתוך הבטון או בין האריחים הצמודים לרצפה. יישום של חומר האפוקסי מהווה את הפתרון האופטימלי עבור רצפות תעשייתיות מכל תחומי התעשייה וניתן לראות את השימוש בחומר אפוקסי גם במבנים תעשייתיים קטנים ובינוניים באזורים נרחבים בארץ.

יצירת קשר עם חברה לציפוי רצפה בדרום

לקבלת פרטים נוספים על שירותי חברה לציפוי רצפה בדרום וציפוי של מאצרות, צרו קשר עם חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות הנחשבת לאחת החברות הותיקות בישראל בתחום. צוות החברה זמין עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע באתר והוא ישמח לקבוע פגישה אצלכם במבנה בכדי להתאים את סוג הציפוי ואת כמות חומר הגלם לאיטום כל משטחי הרצפה.

תוכן עניינים

בין לקוחותינו המרוצים:

חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות
הינה קבלן ביצוע מורשה בחומרי חברת SIKA®

Call Now Button