39 שנות ניסיון לשירותכם:

הגנת רצפה

מה המשמעות של הגנת רצפה? מדוע יש צורך להשקיע ברצפה איכותית? אילו יתרונות יש לסוגי רצפה שונים? איך בוחרים הגנת רצפה? מה הם היתרונות של חברת ע.ב.מ בע”מ?

כל מבנה באשר הוא מורכב ממספר רב של מרכיבים אולם ללא ספק כי אחד היסודות החשובים ביותר בכל מבנה הוא סוג הריצוף. אופן ההתייחסות לרצפה כזו או אחרת נובעת בעיקר מאופן השימוש באותה הרצפה. לפיכך על מנת לבחור את סוג הרצפה הנחוץ מוטב לקבל את הייעוץ וההכוונה מאנשי המקצוע הבכירים ביותר.

אופן ההתייחסות לרצפות במקומות בהם רמת השחיקה היא גבוהה צריכה להיות בהתאם ובכובד ראש. על כן מעבר לאותה רצפה איכותית אשר תבנה יש ליחס חשיבות רבה גם לאותה הגנת רצפה אשר תשרת אתכם לאורך שנים ארוכות.

ישנם כאמור סוגים שונים של מה שמוגדר הגנת רצפה. יש את ההגנות על רצפות בטון, ישנו הציפוי האפוקסי, יש את ההגנה לרצפות המיועדות לחדרי קירור וכן הלאה. לאחר בחירת אותה רצפה ולאחר בחירת הגנת רצפה החלק הלא פחות משמעותי הוא אופן הבנייה וההרכבה של אותה רצפה. לכן חשוב מאוד לבחור את החברה אשר יש לה את כל היכולות והידע הנחוץ על מנת לעמוד במשימה. חברת ע.ב.מ בע”מ עושה ימים כלילות על מנת לשדרג את יכולותיה ולספק את המוצר המוגמר האיכותי ביותר ללקוחות הרבים ברחבי הארץ.

תעלות ניקוז? למה דווקא ע.ב.מ בע”מ?

חברת ע.ב.מ בע”מ היא אחת החברות המובילות בתחום הרצפות בארץ. החברה עושה מאמצים רבים על מנת לאפשר לעסקים ולמפעלים להמשיך לעבוד תוך כדי עבודות התקנת הרצפות או תיקונן. כמו כן החברה תעבוד בשעות הלילה על מנת לא לפגוע בשגרת העבודה של לקוחותיה. טיפול באותן תעלות ניקוז או כל סוג של עבודה או שירות באחריות מלאה ובמסירות.

חברת ע.ב.מ בע”מ לשירותכם!

חברת ע.ב.מ בע”מ מעסיקה את מיטב אנשי המקצוע בתחום הרצפות. כמו כן לחברה צוות מקצועי אשר יבחן וילמד את השטח בכדי להמליץ ללקוחות על הריצוף המתאים ביותר עבורם. לחברת לקוחות מרוצים רבים לאורך למעלה מעשרים וחמש שנות שירות.

תוכן עניינים

בין לקוחותינו המרוצים:

חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות
הינה קבלן ביצוע מורשה בחומרי חברת SIKA®

Call Now Button