39 שנות ניסיון לשירותכם:

בטון מוחלק

איך בוחרים את סוג הריצוף המועדף עבור המבנה שלכם? מה הוא בטון מוחלק? מה הם יתרונותיו של בטון מוחלק? על מי כדאי להטיל את מלאכת ביצוע עבודת בטון מוחלק?

הריצוף והרצפה היא חלק בלתי נפרד מהיופי והעיצוב בכל בית וכמו כן בכל עסק. בין אם זה עסק גדול או קטן, מחסן או מפעל כזה או אחר יש חשיבות רבה ביותר הן לעיצוב והן לצרכים. בטון מוחלק זו אחת השיטות המתקדמות ביותר והפופולאריות ביותר כיום לטובת ריצוף איכותי ואמין.
כיום ניתן לראות הרבה מאוד בתי מגורים וכמו כן מבנים תעשייתיים כאלה ואחרים אשר מעדיפים את אותו בטון מוחלק על פני כל מיני שיטות ריצוף אחרות. זאת בעיקר משום שיש לאותו סוג של ריצוף יתרונות רבים. כמו כן ניתן לבחור מספר גוונים את הבטון המוחלק על ידי צביעתו בצבעים המותאמים במיוחד לבטון.

כאמור היתרון המשמעותי ביותר והחשוב ביותר של סוג זה של ריצוף הוא ביכולת שלו לא להישחק עם הזמן. טכנולוגיה זו אשר מונעת שחיקה, אותה שחיקה שכל כך מוכרת מסוגים אחרים של ריצוף מאפשרת חופש פעולה ושקט גם במבנים ומקומות בהם מתבצעת פעילות מסיבית ואינטנסיבית על גבי הרצפה כמו שינוע של משקלים כבדים ביותר וכולי. כמו כן על גבי סוג זה של ריצוף התנועה והמגע נעימים הרבה יותר ונוחים הרבה יותר.

בטון חסין שחיקה? מי יתקין אותו עבורכם?

כאמור בניית ריצוף מכל סוג שהוא זו אומנות לכל דבר ועניין ועל כן מומלץ מאוד כי את ביצוע עבודות הריצוף שלכם תעשה החברה המקצועית והמנוסה ביותר. על אחת כמה וכמה כאשר מדובר במקרים של התקנת בטון חסין שחיקה המצריך דיוק מרבי וידע רב. ע.ב.מ בע”מ עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ביותר לטובת לקוחותיה.

מעוניינים לבנות כל סוג של ריצוף? ע.ב.מ בע”מ לשירותכם!

חברת ע.ב.מ בע”מ יש את כל הנדרש על מנת לבנות עבורכם את הריצוף האיכותי ביותר. שירותי החברה ניתנים הן בשעות היום והן בשעות הלילה על מנת לא לפגוע בפעילות המפעל או העסק.

תוכן עניינים

בין לקוחותינו המרוצים:

חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות
הינה קבלן ביצוע מורשה בחומרי חברת SIKA®

Call Now Button