39 שנות ניסיון לשירותכם:

אפוקסי לתעשייה

מחפשים אמצעי הגנה לריצוף המפעל? יש לנו פתרון בשבילכם!

מפעלי תעשייה ומרכזים לוגיסטיים כוללים מפגעים רבים במרצפות עקב עבודות שונות ושינוע של סחורות ומוצרים כבדים. אמצעי הגנה לרצפת המבנה שלכם היא קריטית להמשך העבודה השוטפת במקום והם יכולים למנוע פגיעה בעובדים, בכלי עבודה ובכלי תחבורה תעשייתיים כמו מלגזות ובמות הרמה. שימוש בציפוי רצפתי של אפוקסי לתעשייה נחשב לפתרון המושלם למרצפות במרכזים לוגיסטיים, מפעלי תעשייה, מעבדות ואף במרכזים רפואיים גדולים. ציפוי האפוקסי מביא אליכם את שיא הטכנולוגיה של איטום רצפתי והוא כולל בין היתר עמידות לכימיקלים תעשייתיים שונים, עמידות לטמפרטורות גבוהות, בידוד אקוסטי לחללי העבודה, חומר אנטי חשמל סטטי ועמידות גם כנגד הצטברות בקטריאלית היכולה להופיע במעבדות ובמפעלי תעשייה של תרופות.

עיצוב מושלם במגוון צבעים לרצפת תעשייתית

הבחירה בציפוי של רצפת העבודה שלכם צריכה לשלב בין עיצוב המותאם לאופי המקום לבין פונקציונליות. חומר האפוקסי מגיע בשלל צבעים ודגמים וניתן לבחור את העיצוב המתאים ביותר למבנה שלכם. התוצאה יוצאת מרשימה, יוקרתית ומבריקה ומעניקה גם למבנים תעשייתיים ישנים מראה יפה ונקי. ציפוי האפוקסי מיועד לשנים רבות והוא נחשב לחומר מעולה כנגד החלקה וכנגד שריטות ושחיקה של הרצפה. כיום אפשר לראות שימוש של ציפוי אפוקסי גם בחניונים ציבוריים ופרטיים, בבתים פרטיים, מוסדות ציבור, מרפאות לאסתטיקה וקליניקות של רופאים פרטיים.
אם יצא לכם לראות חניון תת קרקעי עם ריצוף צבעוני ומבריק, כדאי שתדעו שזהו ציפוי האפוקסי המפורסם הנחשב לפתרון היעיל ביותר היום לריצוף איכותי ועמיד הכולל איטום מלא של הרצפה.

ממה עשוי ציפוי האפוקסי לריצוף?

חומר האפוקסי המיועד לריצוף מורכב מ-2 חומרים כימיים, כאשר חומר כימי אחד הוא נוקשה והחומר הכימי השני הוא רך וגמיש המאפשר למרוח את חומר הגלם בצורה נכונה ולפלס אותו על כל רצפת בטון. כאשר מחברים את 2 החומרים הללו בעת יישום הציפוי על רצפת המבנה שלכם, נוצרת תגובה כימית מהירה המביאה את 2 החומרים ליצירת חומר אחד קשה, מבריק מאוד ועמיד בצורה מרשימה לעומת כל חומר גלם אחר המשמש לריצוף. מכיוון שאין תפרים או חריצים בציפוי האפוקסי, הוא עמיד מאוד לשריטות, לסדקים ויעיל במיוחד במפעלים בהם יש שימוש רב במלגזות, מנופים ומכונות הזקוקות לשינוע. זהו הפתרון היעיל ביותר מפני שחיקה והוא מיושם כיום במאות מפעלי תעשייה ברחבי הארץ.

מה המחירים ליישום של ציפוי האפוקסי לרצפה?

המחיר של יישום ציפוי האפוקסי לכיסוי רצפה תלוי במידה רבה בגודל המבנה שלכם ובכמות החומר הנדרשת לביצוע העבודה. ניתן לבחור ליישם את הציפוי רק בחלק מרצפת המבנה ולהתמקד באזורים הקריטיים ביותר לעבודה היום יומית במפעל שלכם. בנוסף לכך, תוכלו לבחור את הדגם והעיצוב המתאים לכם ולהתאים אותו גם כן לתקציב הכללי שלכם. יישום של ציפוי האפוקסי לרצפה תעשייתית, הוא השקעה לטווח ארוך ויכול לייעל את העבודה של העובדים שלכם ביום יום. לכן, חשוב לבחור בחברה מקצועית המתמחה בעבודה עם חומרי אפוקסי ויכולה להעניק לכם שירות מקצועי לאיטום מלא ואיכותי של כל מרצפות המפעל או המרכז הלוגיסטי שלכם.

חברה מקצועית ליישום אפוקסי לתעשייה

למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר לציפוי אפוקסי לתעשייה, צרו קשר עם חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות המספקת שירותי איטום וביטון מבנים כבר למעלה מ-40 שנה ברציפות. צוות החברה יכול לעצב עבורכם את רצפת המפעל מחדש בצורה מושלמת ומרהיבה ולהעניק לכם פתרון יעיל לריצוף לעשרות שנים קדימה ללא צורך בתחזוקה שוטפת משמעותית.

תוכן עניינים

בין לקוחותינו המרוצים:

חברת ע.ב.מ עבודות ביטון מיוחדות
הינה קבלן ביצוע מורשה בחומרי חברת SIKA®

Call Now Button